צרו איתנו קשר

  בניין מגורים פרטי ברחוב בן יוסף רמת אביב ג – ת"א, תוספת מרפסות שמש, דגמי קליל 9200 + תריסי גלילה עם ארגזי מונובלוק, שלבי אור ומנועי SOMFY

  פרויקט הכולל 56 דירות שבמסגרתו הוסיפו לבניין 56 מרפסות שמש חדשות וחלקנו בפרויקט היה לספק 56 מערכות אלומיניום מתקדמות ביותר הכוללות דלתות הזזה מדגם קליל אופיס 9200 עם ידיות רומבו מעוצבות, תריסי גלילה חשמליים הכוללים ארגזי מונובלוק, שלבי אור משוכים ומנועי SOMFY שקטים במיוחד. בפרויקט זה התבקשנו לעמוד בסטנדרטים גבוהים ומחמירים במיוחד ותחת פיקוח של חברה לייעוץ אלומיניום, הפרויקט הסתיים בתוך חודש וחצי מתחילתו לסופו בזמן שדאגנו שכל הלקוחות יצאו מרוצים במיוחד!

  למה לבחור בנו?

  עד 5 שנות אחריות
  אספקה מהירה
  עובדים בכל הארץ
  תכנון מוקפד

  צרו איתנו קשר

  הפרויקטים שלנו

  • מקצועיות וניסיון רחב מאוד בפרויקטים מהמורכבים ביותר! – פרויקטים מסחריים וציבורים גדולים כגון בתי מלון, קניונים, בתי חולים ועוד, מדובר בפרויקטים מורכבים מאוד שדורשים רמה גבוה ביותר של מקצועיות וניסיון משלב המדידות לתכנון, ייצור, שינוע , התקנות ובדיקות האיכות אך המורכבות הגדולה מכולן היא דווקא מניהול מוצלח של ביצוע הפרויקט, סנכרון בין כל מחלקות החברה עד לביצוע מושלם בשטח עמידה בכל הדרישות המחמירות של יועצי האלומיניום שמלווים את הפרויקטים האלו ואת בדיקות האיכות שאנו נדרשים אליהם בכל פרויקט כזה.
  לכל הפרויקטים
  שיווק עסקים באינטרנט שיווק עסקים באינטרנט